IPON is de innovatieve onderwijsbeurs van Nederland. Natuurlijk vind je Uitgeverij Deviant ook dit jaar op de beursvloer. Daarnaast organiseren we dit jaar een speciaal VIP-arrangement waarin we je alles vertellen over DOEN, onze nieuwe mbo-methode Nederlands.
Met DOEN gaan we het even helemaal anders doen. Waarom? Om het plezier in Nederlands terug te krijgen, bij studenten én bij jou, de docent. Omdat Nederlands ertoe doet! Nieuwsgierig? Kom op 28 februari 2024 naar de feestelijke lancering op de IPON!
Interactieve lezing: op weg naar het kunnen
Veel studenten in het mbo kunnen nog niet foutloos schrijven, hebben moeite met het lezen van langere teksten en ervaren grote motivatieproblemen voor het vak Nederlands. Dat zijn te veel obstakels om in één keer te overwinnen. Toch wil je als docent ze zoveel mogelijk helpen gedurende de tijd dat je ze voor je neus hebt. Wat moet voor het examen en wat is handig voor het echte leven? Wat is saai maar nodig en wat is leuk maar zinloos? Of zit daar nog wat tussenin? David Roelofs je mee in een verhaal over de vele wegen naar geletterdheid.
Over de spreker
David Roelofs (1994) is neerlandicus en docent in het hoger onderwijs. Hij publiceerde in de Volkskrant en het NRC over leesproblematiek in het voortgezet en hoger onderwijs en deed onderzoek naar effectieve lees- en schrijfstrategieën. Daarnaast helpt hij organisaties bij het verbeteren van culturele geletterdheid op de werkvloer.
Programma
10.00 uur: inloop en ontvangst met koffie/thee
10.30 uur: lezing David Roelofs
11.00 uur: korte pauze
11:15 uur: introductie DOEN
12.15 uur: lunchen & ontmoeten
13.00 uur: bezoek aan de IPON
Deelnemen?
Je kunt je gratis aanmelden voor dit vip-arrangement via het formulier rechts.
Let op: voor bezoek aan de IPON maak je je registratie compleet via ipon.nl.