Laden...
Ben jij een medior front-end developer die op zoek is naar een uitdagende rol? Ga dan aan de slag op de afdeling Digitaal van Uitgeverij Deviant, een toonaangevende speler in educatieve lesmethodes. Wij creëren de digitale leeromgeving voor studenten en docenten. Word deel van ons team en draag bij aan de toekomst van het onderwijs. Solliciteer vandaag nog en help ons de digitale leerervaring van morgen te vormen!
Per 1 juli draagt oprichter en directeur Jelle Pol het directeurschap over aan Mariska Wiersma. Met haar benoeming kiest Uitgeverij Deviant voor continuïteit én verdere verdieping van de ingezette koers.
Ben jij een student met interesse in onderwijs en wil je bijdragen aan de ontwikkeling van lesmateriaal voor het mbo? Dan hebben wij een mooie stageplek voor je binnen een van onze redacties. In deze rol werk je mee aan onderzoek en ontwikkeling van (toekomstige) leermethodes en lever je een directe bijdrage aan goed onderwijs.
Aan de slag met DOEN Engels? Dat kan! Het leerwerkboek is vanaf nu beschikbaar. De online content en de digitale methode zijn bij de start van het studiejaar live.
Ben jij een junior back-end developer of kom je net van school en zoek je je eerste uitdaging? Dan hebben wij een mooie plek voor je op onze afdeling Digitaal. In deze rol werk je mee aan de ontwikkeling en het verbeteren van onze digitale leeromgeving en draag je direct bij aan goed onderwijs in Nederland.
Goed nieuws! Uitgeverij Deviant is opnieuw gecertificeerd als examenleverancier voor instellingsexamens Nederlands en Engels. De certificering is uitgevoerd door Hobéon Certificering en Accreditatie op basis van de norm Valide exameninstrumenten mbo.
Startrekenen Entree is al beschikbaar als blended methode met een leerwerkboek en online oefeningen. Vanaf komend schooljaar is Startrekenen Entree ook volledig digitaal beschikbaar.
De vernieuwde editie van Startrekenen MBO is al beschikbaar als geheel digitale methode voor niveau 2, 3 en 4 én als blended methode voor niveau 2. Vanaf nu is de blended methode voor niveau 3-4 ook verkrijgbaar.
In het mbo staat taalonderwijs vaak onder druk. Docenten Nederlands en Engels proberen dagelijks een balans te vinden tussen het oefenen van functionele taalvaardigheden, de eisen van examens, weinig lestijd en studenten die lezen ‘moeilijk’ of ‘niet nuttig’ vinden. Toch blijkt uit onderzoek dat literatuur juist in het mbo veel kan betekenen. Wel is het belangrijk dat literatuuronderwijs anders wordt aangepakt: praktischer, betekenisvoller en dichter bij de belevingswereld van studenten. [1] [2] Ruud van den Belt, uitgever Nederlands bij Uitgeverij Deviant, legt uit waarom literatuur lezen belangrijk is en hoe je dit kunt aanpakken in de klas.